Kapasitor Elektrolitik Aluminium Hibrid Polimer Konduktif ESR20 35V 270μF kami direka untuk memenuhi aplikasi automotif. | APAQ telah didedikasikan untuk menyelidik kapasitor bahan polimer dengan konduktiviti tinggi dan telah mengumpul pengalaman pengeluaran yang luas.
Kapasitor Elektrolitik Aluminium Hibrid Polimer Konduktif 35V, 270μF (Jenis Pemasangan Permukaan) - AVQE - Kapasitor Elektrolitik Aluminium Hibrid Polimer Konduktif ESR20 35V 270μF kami direka untuk memenuhi aplikasi automotif.
Kapasitor Elektrolitik Aluminium Hibrid Polimer Konduktif 35V, 270μF (Jenis Pemasangan Permukaan) - AVQE
350AVQE271M1010, Hibrid AP-CON, AP-CON Automotif
Kapasitor Elektrolitik Aluminium Hibrid Polimer Konduktif 35V 270μF ESR 20 kami menggabungkan manfaat ESR rendah, kebolehpercayaan tinggi, dan voltan tahan tinggi menjadikannya ideal untuk aplikasi yang memerlukan penghantaran kuasa yang efisien dalam ruang terhad.
Nombor Bahagian 350AVQE271M1010 Toleransi Kapasitans ±20%
Jenis Hibrid ESR(mΩmaks) 20
Permohonan Automotif RC-1(mA) 2,200@135C
AEC-Q200 Y RC-2(mA) -
Suhu(℃) -55 hingga 135℃ LC(μA) 94.5
Ketahanan(h) 4000 DF(δ) 0.12
Vdc(V) 35 L(D)/W/H(mm) 10*10.2
Kap.(µF) 270
Ciri-ciri
  • Voltan penarafan: 35 Vdc.
  • Ketahanan: 4000jam pada 135℃
  • Mematuhi RoHS dan AEC-Q200
  • Tanpa halogen
Spesifikasi
  • Julat Suhu Kategori: -55 hingga +135 ℃.
  • Voltan penarafan: 35 Vdc.
  • Kapasitans: 270μF
  • Impedans: 20 mΩ
  • Arus Ripple: 2,200@135C (mArms)
  • Ketahanan: 135℃, voltan yang dinilai digunakan, 4000 jam.
  • Haba Lembap, Keadaan Stabil: 60℃, 90 hingga 95%RH, 1000 jam.
More Details
Kapasitor Elektrolitik Aluminium Hibrid Polimer Konduktif 35V, 270μF (Jenis Pemasangan Permukaan) - AVQE | APAQ: Pengeluar Kapasitor Polimer Pimpin Radial Terbesar di Dunia
Ditubuhkan pada tahun 2005, APAQ TECHNOLOGY CO., LTD. adalah pemimpin dunia dalam pengeluaran Kapasitor Elektrolitik Aluminium Hibrid Polimer Konduktif 35V, 270μF (Jenis Pemasangan Permukaan) - AVQE dan kapasitor pepejal polimer yang ultra-kompak dan berprestasi tinggi.Mengkhusus dalam penyelesaian kapasitor yang tahan suhu tinggi dan berpanjangan, APAQ melayani pelanggan global, termasuk pengeluar elektronik utama.Dengan bajet R&D tahunan melebihi 3.5% daripada pendapatan, APAQ mendorong inovasi berterusan dalam industri kapasitor.Produk kami mematuhi RoHS, mesra alam, dan menggunakan bahan tanpa plumbum, menjadikan APAQ sebagai pemimpin yang berfikir ke hadapan dan peka terhadap alam sekitar di pasaran.