הקבלים האלומיניום האלקטרוליטיים ההיברידיים שלנו בקיבול של 270μF ו-35V ESR20 מיועדים לעמוד בדרישות היישומים הרכביים. | APAQ הוקדש לחקר קבלים מחומר פולימרי עם מוליכות גבוהה וצבר ניסיון ייצור נרחב.
קבלים אלומיניום אלקטרוליטיים היברידיים בקיבול של 270μF ו-35V (סוג הרכבה שטוחה) - AVQE - הקבלים האלומיניום האלקטרוליטיים ההיברידיים שלנו בקיבול של 270μF ו-35V ESR20 מיועדים לעמוד בדרישות היישומים הרכביים.
קבלים אלומיניום אלקטרוליטיים היברידיים בקיבול של 270μF ו-35V (סוג הרכבה שטוחה) - AVQE
350AVQE271M1010, AP-CON היברידי, AP-CON רכב
קבלים אלקטרוליטיים היברידיים מאלומיניום עם פולימר מוליך ESR 20 270μF 35V שלנו משלבים את היתרונות של ESR נמוך, אמינות גבוהה, מתח עמיד גבוה, מה שהופך אותם לאידיאליים ליישומים שדורשים אספקת כוח יעילה במקומות צרים.
מספר חלק 350AVQE271M1010 סובלנות קיבול ±20%
סוג היברידי ESR(mΩmax) 20
יישום רכב RC-1(mA) 2,200@135C
AEC-Q200 י RC-2(mA) -
טמפ(℃) -55 עד 135℃ LC(μA) 94.5
עמידות(h) 4000 DF(δ) 0.12
Vdc(V) 35 L(D)/W/H(mm) 10*10.2
קיבול(µF) 270
תכונות
  • מתח מדורג: 35 Vdc.
  • עמידות: 4000 שעות ב-135℃
  • תואם RoHS ו-AEC-Q200
  • חופשי מהלוגן
מפרט
  • טווח טמפרטורה בקטגוריה: -55 עד +135 ℃.
  • מתח מדורג: 35 Vdc.
  • קיבול: 270μF
  • התנגדות: 20 mΩ
  • זרם ריפל: 2,200@135C (mArms)
  • עמידות: 135℃, מתח מדורג מוחל, 4000 שעות.
  • חום לח, מצב יציב: 60℃, 90 עד 95%RH, 1000 שעות.
הורדה
מוצרים
אל תהססו ליצור איתנו קשר!
תודה!
More Details
קבלים אלומיניום אלקטרוליטיים היברידיים בקיבול של 270μF ו-35V (סוג הרכבה שטוחה) - AVQE | APAQ: היצרן הגדול ביותר בעולם של קבלים פולימריים עם חוטים רדיאליים
מוסד בשנת 2005, APAQ TECHNOLOGY CO., LTD. היא מובילה עולמית בייצור קבלים מוצקים פולימריים באיכות גבוהה ובגודל קומפקטי במיוחד קבלים אלומיניום אלקטרוליטיים היברידיים בקיבול של 270μF ו-35V (סוג הרכבה שטוחה) - AVQE.מתמחה בפתרונות קבלים עמידים בטמפרטורות גבוהות ובעלי חיי שירות ארוכים, APAQ משרתת בסיס לקוחות גלובלי, כולל יצרני אלקטרוניקה גדולים.עם תקציב שנתי למחקר ופיתוח של מעל 3.5% מההכנסות, APAQ מניעה חדשנות מתמשכת בתעשיית הקבלים.המוצרים שלנו עומדים בדרישות RoHS, ידידותיים לסביבה, ומשלבים חומרים ללא עופרת, מה שממקם את APAQ כמוביל חדשני ומודע לסביבה בשוק.