Kapasitor Elektrolitik Aluminium Polimer Konduktif 2.5V 330μF ESR 9 kami direka untuk memenuhi penukar DC-DC, pengatur voltan dan aplikasi pengasingan. | APAQ telah didedikasikan untuk menyelidik kapasitor bahan polimer dengan konduktiviti tinggi dan telah mengumpul pengalaman pengeluaran yang luas.
2.5V, 330μF Kapasitor Elektrolitik Aluminium Polimer Konduktif-ACAL 1.4mm - Kapasitor Elektrolitik Aluminium Polimer Konduktif 2.5V 330μF ESR 9 kami direka untuk memenuhi penukar DC-DC, pengatur voltan dan aplikasi pengasingan.
2.5V, 330μF Kapasitor Elektrolitik Aluminium Polimer Konduktif-ACAL 1.4mm
ACAL2R5T331E09Y, AP-CAP
Miniaturisasi, ESR Rendah, Suhu Tinggi, Hayat Panjang
Kapasitor Elektrolitik Aluminium Polimer Konduktif 2.5V 330μF ESR9 kami menggabungkan manfaat ESR rendah dengan profil rendah menjadikannya ideal untuk aplikasi yang memerlukan penghantaran kuasa yang efisien dalam ruang terhad.
Nombor Bahagian ACAL2R5T331E09Y Toleransi Kapasitans +10~-35%
Jenis KAP ESR(mΩmaks) 9
Permohonan Profil rendah RC-1(mA) 6,300@105C
AEC-Q200 N RC-2(mA) -
Suhu(℃) -55 hingga 105℃ LC(μA) 82.5
Ketahanan(h) 2000 DF(δ) 0.06
Vdc(V) 2.5 L(D)/W/H(mm) 7.3*4.3*1.4(+/-0.1)
Kap.(µF) 330
Ciri-ciri
  • Voltan penarafan: 2.5 Vdc.
  • Ketahanan: 2000 jam pada 105℃
  • Mematuhi RoHS, Bebas Halogen
Spesifikasi
  • Julat Suhu Kategori: -55 hingga +105 ℃.
  • Voltan penarafan: 2.5 Vdc.
  • Kapasitans: 330μF
  • Impendans: 9 mΩ
  • Arus Ripple: 6,300@105C (mArms)
  • Ketahanan: 105℃, voltan yang dinilai digunakan, 2000 jam.
  • Haba Lembap, Keadaan Stabil: 60℃, 90 hingga 95%RH, 500 jam.
Produk Berkaitan
2.5V, 330μF Kapasitor Elektrolitik Aluminium Polimer Konduktif-ACAL 1.4mm - Kapasitor Elektrolitik Aluminium Polimer Konduktif 330μF ESR 6 2.5V kami direka untuk memenuhi penukar DC-DC, pengatur voltan dan aplikasi pengasingan.
ACAL2R5T331E06, AP-CAP
Kapasitor Elektrolitik Aluminium Polimer Konduktif 330μF ESR6 2.5V kami menggabungkan manfaat...
Details
2.5V, 330μF (+10 ~ -35%) Kapasitor Elektrolitik Aluminium Polimer Konduktif (Jenis Penumpuk) - ACAL 1.4mm - Our 2.5V 330 (+10 ~ -35%)μF ESR 6 Conductive Polymer Aluminum Electrolytic Capacitors is designed to meet the DC-DC converters, voltage regulators and decoupling application
2.5V, 330μF (+10 ~ -35%) Kapasitor Elektrolitik Aluminium Polimer Konduktif (Jenis Penumpuk) - ACAL 1.4mm
ACAL2R5T331E06Y, AP-CAP
Our 2.5V 330 (+10 ~ -35%)μF ESR 6 Conductive Polymer Aluminum Electrolytic Capacitors combine...
Details
More Details
2.5V, 330μF Kapasitor Elektrolitik Aluminium Polimer Konduktif-ACAL 1.4mm | APAQ: Pengeluar Kapasitor Polimer Pimpin Radial Terbesar di Dunia
Ditubuhkan pada tahun 2005, APAQ TECHNOLOGY CO., LTD. adalah pemimpin dunia dalam pengeluaran 2.5V, 330μF Kapasitor Elektrolitik Aluminium Polimer Konduktif-ACAL 1.4mm dan kapasitor pepejal polimer yang ultra-kompak dan berprestasi tinggi.Mengkhusus dalam penyelesaian kapasitor yang tahan suhu tinggi dan berpanjangan, APAQ melayani pelanggan global, termasuk pengeluar elektronik utama.Dengan bajet R&D tahunan melebihi 3.5% daripada pendapatan, APAQ mendorong inovasi berterusan dalam industri kapasitor.Produk kami mematuhi RoHS, mesra alam, dan menggunakan bahan tanpa plumbum, menjadikan APAQ sebagai pemimpin yang berfikir ke hadapan dan peka terhadap alam sekitar di pasaran.