Kapasitor Elektrolitik Aluminium Hibrid Polimer Konduktif 25V 100μF ESR 30 kami (Jenis Pemasangan Permukaan) direka untuk memenuhi aplikasi automotif. | APAQ telah didedikasikan untuk menyelidik kapasitor bahan polimer dengan konduktiviti tinggi dan telah mengumpul pengalaman pengeluaran yang luas.
25V, 100μF Kapasitor Elektrolitik Aluminium Hibrid Polimer Konduktif (Jenis Pemasangan Permukaan) - AVQC - Kapasitor Elektrolitik Aluminium Hibrid Polimer Konduktif 25V 100μF ESR 30 kami (Jenis Pemasangan Permukaan) direka untuk memenuhi aplikasi automotif.
25V, 100μF Kapasitor Elektrolitik Aluminium Hibrid Polimer Konduktif (Jenis Pemasangan Permukaan) - AVQC
250AVQC101M0608, AP-CON Hibrid, AP-CON Automotif
ESR rendah, voltan tinggi, kebolehpercayaan tinggi, AEC-Q200
Kapasitor Elektrolitik Aluminium Hibrid Polimer Konduktif 25V 100μF ESR30 kami menggabungkan manfaat ESR rendah, kebolehpercayaan tinggi, dan voltan tahan tinggi menjadikannya ideal untuk aplikasi yang memerlukan penghantaran kuasa yang efisien dalam ruang terhad.
Nombor Bahagian 250AVQC101M0608 Toleransi Kapasitans ±20%
Jenis Hibrid ESR(mΩmaks) 30
Permohonan Automotif RC-1(mA) 1,400@125C
AEC-Q200 Y RC-2(mA) -
Suhu(℃) -55 hingga 125℃ LC(μA) 25
Ketahanan(h) 4000 DF(δ) 0.14
Vdc(V) 25 L(D)/W/H(mm) 6.3*7.7
Kap.(µF) 100
Ciri-ciri
  • Sesuai untuk aplikasi automotif.
  • Tegangan penarafan: 25 Vdc.
  • Ketahanan: 4000jam pada 125℃
  • Mematuhi RoHS, Bebas Halogen
Spesifikasi
  • Julat Suhu Kategori: -55 hingga +125 ℃.
  • Tegangan penarafan: 25 Vdc.
  • Kapasitans: 100μF
  • Impedans: 30 mΩ
  • Arus Ripple: 1,400@125C (mArms)
  • Ketahanan: 125℃, voltan penarafan digunakan, 4000 jam.
  • Haba Lembap, Keadaan Stabil: 60℃, 90 hingga 95%RH, 1000 jam.
Produk Berkaitan
25V, 100μF Kapasitor Elektrolitik Aluminium Hibrid Polimer Konduktif (Jenis Pemasangan Permukaan) - AVQC - Kapasitor Elektrolitik Aluminium Hibrid Polimer Konduktif 25V 100μF ESR 50 kami (Jenis Pemasangan Permukaan) direka untuk memenuhi aplikasi automotif.
250AVQC101M0606, AP-CON Hibrid, AP-CON Automotif
Kapasitor Elektrolitik Aluminium Hibrid Polimer Konduktif 25V 100μF ESR50 kami menggabungkan...
Details
More Details
25V, 100μF Kapasitor Elektrolitik Aluminium Hibrid Polimer Konduktif (Jenis Pemasangan Permukaan) - AVQC | APAQ: Pengeluar Kapasitor Polimer Pimpin Radial Terbesar di Dunia
Ditubuhkan pada tahun 2005, APAQ TECHNOLOGY CO., LTD. adalah pemimpin dunia dalam pengeluaran 25V, 100μF Kapasitor Elektrolitik Aluminium Hibrid Polimer Konduktif (Jenis Pemasangan Permukaan) - AVQC dan kapasitor pepejal polimer yang ultra-kompak dan berprestasi tinggi.Mengkhusus dalam penyelesaian kapasitor yang tahan suhu tinggi dan berpanjangan, APAQ melayani pelanggan global, termasuk pengeluar elektronik utama.Dengan bajet R&D tahunan melebihi 3.5% daripada pendapatan, APAQ mendorong inovasi berterusan dalam industri kapasitor.Produk kami mematuhi RoHS, mesra alam, dan menggunakan bahan tanpa plumbum, menjadikan APAQ sebagai pemimpin yang berfikir ke hadapan dan peka terhadap alam sekitar di pasaran.