Kapasitor Aluminium Polimer Konduktif Solid 6.3V 560μF ESR 8 kami direka untuk memenuhi penukar DC-DC, pengawal voltan dan aplikasi pengasingan. | APAQ telah didedikasikan untuk menyelidik kapasitor bahan polimer dengan konduktiviti tinggi dan telah mengumpul pengalaman pengeluaran yang luas.
6.3V, 560μF Kapasitor Aluminium Polimer Konduktif Padat (Jenis Kaki Radial) - AR5K - Kapasitor Aluminium Polimer Konduktif Solid 6.3V 560μF ESR 8 kami direka untuk memenuhi penukar DC-DC, pengawal voltan dan aplikasi pengasingan.
6.3V, 560μF Kapasitor Aluminium Polimer Konduktif Padat (Jenis Kaki Radial) - AR5K
6R3AR5K561M08X8C, AP-CON
Hayat 5000jam@105°C yang terkemuka dalam industri untuk pelayan, telekom & pemacu LED.
Nombor Bahagian 6R3AR5K561M08X8C Toleransi Kapasitans ±20%
Jenis AP-CON(DIP) ESR(mΩmaks) 8
Permohonan Hayat Panjang RC-1(mA) 5,700@105C
AEC-Q200 N RC-2(mA) -
Suhu(℃) -55 hingga 105℃ LC(μA) 705
Ketahanan(h) 5000 DF(δ) 0.1
Vdc(V) 6.3 L(D)/W/H(mm) 8*8
Kap.(µF) 560
Ciri-ciri
  • 5000jam@105°C jangka hayat ultra-panjang
  • Julat voltan rendah 2.5-16V
  • ESR Rendah
  • Aplikasi: Kuasa pelayan, stesen pangkalan telekom, pemacu LED
Spesifikasi
  • Julat Suhu Kategori: -55 hingga +105 ℃.
  • Kadar voltan: 6.3 Vdc.
  • Kapasitans: 560μF
  • Impedans: 8 mΩ
  • Arus Ripple: 5,700@105C (mArms)
  • Ketahanan: 105℃, voltan yang dinilai digunakan, 5000 jam.
  • Haba Lembap, Keadaan Stabil: 60℃, 90 hingga 95%RH, 500 jam.
Produk Berkaitan
6R3AR5K561M06X8C, AP-CON
Reka bentuk hayat 5000jam@105°C yang terkemuka dalam industri untuk operasi yang boleh dipercayai...
Details
Muat Turun
APAQ Kapasitor Aluminium Polimer Konduktif (Jenis Kaki Radial)_Jangka hayat panjang - Siri AR5K DM
Seri AR5K adalah kapasitor aluminium pepejal polimer konduktif (jenis kaki radial) dengan voltan yang dinilai 2.5V–16V dan julat kapasitans 10–1200µF....
Download
More Details
6.3V, 560μF Kapasitor Aluminium Polimer Konduktif Padat (Jenis Kaki Radial) - AR5K | APAQ: Pengeluar Kapasitor Polimer Pimpin Radial Terbesar di Dunia
Ditubuhkan pada tahun 2005, APAQ TECHNOLOGY CO., LTD. adalah pemimpin dunia dalam pengeluaran 6.3V, 560μF Kapasitor Aluminium Polimer Konduktif Padat (Jenis Kaki Radial) - AR5K dan kapasitor pepejal polimer yang ultra-kompak dan berprestasi tinggi.Mengkhusus dalam penyelesaian kapasitor yang tahan suhu tinggi dan berpanjangan, APAQ melayani pelanggan global, termasuk pengeluar elektronik utama.Dengan bajet R&D tahunan melebihi 3.5% daripada pendapatan, APAQ mendorong inovasi berterusan dalam industri kapasitor.Produk kami mematuhi RoHS, mesra alam, dan menggunakan bahan tanpa plumbum, menjadikan APAQ sebagai pemimpin yang berfikir ke hadapan dan peka terhadap alam sekitar di pasaran.