Kapasitor Elektrolitik Aluminium Polimer Hibrid Konduktif 25V 270μF ESR 27 kami (Jenis Pemasangan Permukaan) direka untuk memenuhi aplikasi automotif. | APAQ telah didedikasikan untuk menyelidik kapasitor bahan polimer dengan konduktiviti tinggi dan telah mengumpul pengalaman pengeluaran yang luas.
25V, 270μF Kapasitor Elektrolitik Aluminium Polimer Hibrid Konduktif (Jenis Pemasangan Permukaan) - AVQC - Kapasitor Elektrolitik Aluminium Polimer Hibrid Konduktif 25V 270μF ESR 27 kami (Jenis Pemasangan Permukaan) direka untuk memenuhi aplikasi automotif.
25V, 270μF Kapasitor Elektrolitik Aluminium Polimer Hibrid Konduktif (Jenis Pemasangan Permukaan) - AVQC
250AVQC271M0810, AP-CON Hibrid, AP-CON Automotif
ESR rendah, voltan tinggi, kebolehpercayaan tinggi, AEC-Q200
Kapasitor Elektrolitik Aluminium Polimer Hibrid Konduktif 25V 270μF ESR27 kami menggabungkan manfaat ESR rendah, kebolehpercayaan tinggi, dan voltan tahan tinggi menjadikannya ideal untuk aplikasi yang memerlukan penghantaran kuasa yang efisien dalam ruang terhad.
Nombor Bahagian 250AVQC271M0810 Toleransi Kapasitans ±20%
Jenis Hibrid ESR(mΩmaks) 27
Permohonan Automotif RC-1(mA) 2,900@125C
AEC-Q200 Y RC-2(mA) -
Suhu(℃) -55 hingga 125℃ LC(μA) 67.5
Ketahanan(h) 4000 DF(δ) 0.14
Vdc(V) 25 L(D)/W/H(mm) 8*9.7
Kap.(µF) 270
Ciri-ciri
  • Sesuai untuk aplikasi automotif.
  • Tegangan penarafan: 25 Vdc.
  • Ketahanan: 4000jam pada 125℃
  • Mematuhi RoHS, Bebas Halogen
Spesifikasi
  • Julat Suhu Kategori: -55 hingga +125 ℃.
  • Tegangan penarafan: 25 Vdc.
  • Kapasitans: 270μF
  • Impedans: 27 mΩ
  • Arus Ripple: 2,900@125C (mArms)
  • Ketahanan: 125℃, voltan penarafan digunakan, 4000 jam.
  • Haba Lembap, Keadaan Stabil: 60℃, 90 hingga 95%RH, 1000 jam.
More Details
25V, 270μF Kapasitor Elektrolitik Aluminium Polimer Hibrid Konduktif (Jenis Pemasangan Permukaan) - AVQC | APAQ: Pengeluar Kapasitor Polimer Pimpin Radial Terbesar di Dunia
Ditubuhkan pada tahun 2005, APAQ TECHNOLOGY CO., LTD. adalah pemimpin dunia dalam pengeluaran 25V, 270μF Kapasitor Elektrolitik Aluminium Polimer Hibrid Konduktif (Jenis Pemasangan Permukaan) - AVQC dan kapasitor pepejal polimer yang ultra-kompak dan berprestasi tinggi.Mengkhusus dalam penyelesaian kapasitor yang tahan suhu tinggi dan berpanjangan, APAQ melayani pelanggan global, termasuk pengeluar elektronik utama.Dengan bajet R&D tahunan melebihi 3.5% daripada pendapatan, APAQ mendorong inovasi berterusan dalam industri kapasitor.Produk kami mematuhi RoHS, mesra alam, dan menggunakan bahan tanpa plumbum, menjadikan APAQ sebagai pemimpin yang berfikir ke hadapan dan peka terhadap alam sekitar di pasaran.