Kapasitor Elektrolitik Aluminium Polimer Konduktif Hibrid 25V 330μF ESR 20 kami (Jenis Pemasangan Permukaan) direka untuk memenuhi penukar DC-DC, pengawal voltan dan aplikasi pengasingan. | APAQ telah didedikasikan untuk menyelidik kapasitor bahan polimer dengan konduktiviti tinggi dan telah mengumpul pengalaman pengeluaran yang luas.
Kapasitor Elektrolitik Aluminium Hibrid Polimer Konduktif 25V, 330μF (Jenis Pemasangan Permukaan) - AVME - Kapasitor Elektrolitik Aluminium Polimer Konduktif Hibrid 25V 330μF ESR 20 kami (Jenis Pemasangan Permukaan) direka untuk memenuhi penukar DC-DC, pengawal voltan dan aplikasi pengasingan.
Kapasitor Elektrolitik Aluminium Hibrid Polimer Konduktif 25V, 330μF (Jenis Pemasangan Permukaan) - AVME
250AVME331M1010,Hibrid
ESR rendah, voltan tinggi, kebolehpercayaan tinggi
Kapasitor Elektrolitik Aluminium Hibrid Polimer Konduktif 25V 330μF ESR 20 kami menggabungkan manfaat ESR rendah, kebolehpercayaan tinggi, dan voltan tahan tinggi menjadikannya ideal untuk aplikasi yang memerlukan penghantaran kuasa yang efisien dalam ruang terhad.
Nombor Bahagian 250AVME331M1010 Toleransi Kapasitans ±20%
Jenis Hibrid ESR(mΩmaks) 20
Permohonan Suhu tinggi RC-1(mA) 2200@135C
AEC-Q200 N RC-2(mA) -
Suhu(℃) -55 hingga 135℃ LC(μA) 82.5
Ketahanan(h) 4000 DF(δ) 0.08
Vdc(V) 25 L(D)/W/H(mm) 10*10.2
Kap.(µF) 330
Ciri-ciri
  • Tegangan kadar:25 Vdc.
  • Ketahanan:4000 jam pada 135℃
  • Mematuhi RoHS, bebas halogen
Spesifikasi
  • Julat Suhu Kategori: -55 hingga +135 ℃.
  • Voltan kadar:25Vdc.
  • Kadar voltan:330μF
  • Impedans:20mΩ
  • Ketahanan:2200(mA/135°C)
  • Ketahanan: 135℃, tegangan penarafan dikenakan, 4000 jam.
  • Haba Lembap, Keadaan Stabil: 60℃, 90 hingga 95%RH, 1000 jam.
More Details
Kapasitor Elektrolitik Aluminium Hibrid Polimer Konduktif 25V, 330μF (Jenis Pemasangan Permukaan) - AVME | APAQ: Pengeluar Kapasitor Polimer Pimpin Radial Terbesar di Dunia
Ditubuhkan pada tahun 2005, APAQ TECHNOLOGY CO., LTD. adalah pemimpin dunia dalam pengeluaran Kapasitor Elektrolitik Aluminium Hibrid Polimer Konduktif 25V, 330μF (Jenis Pemasangan Permukaan) - AVME dan kapasitor pepejal polimer yang ultra-kompak dan berprestasi tinggi.Mengkhusus dalam penyelesaian kapasitor yang tahan suhu tinggi dan berpanjangan, APAQ melayani pelanggan global, termasuk pengeluar elektronik utama.Dengan bajet R&D tahunan melebihi 3.5% daripada pendapatan, APAQ mendorong inovasi berterusan dalam industri kapasitor.Produk kami mematuhi RoHS, mesra alam, dan menggunakan bahan tanpa plumbum, menjadikan APAQ sebagai pemimpin yang berfikir ke hadapan dan peka terhadap alam sekitar di pasaran.