הקבלים האלקטרוליטיים האלומיניום ההיברידיים שלנו מסוג פולימר מוליך 25V 330μF ESR 20 (סוג הרכבה שטוחה) מיועדים לעמוד בדרישות של ממירי DC-DC, רגולטורים של מתח ויישומי דקופלינג. | APAQ הוקדש לחקר קבלים מחומר פולימרי עם מוליכות גבוהה וצבר ניסיון ייצור נרחב.
קבלים אלקטרוליטיים היברידיים מאלומיניום פולימר מוליך 25V, 330μF (סוג הרכבה שטוחה) - AVME - הקבלים האלקטרוליטיים האלומיניום ההיברידיים שלנו מסוג פולימר מוליך 25V 330μF ESR 20 (סוג הרכבה שטוחה) מיועדים לעמוד בדרישות של ממירי DC-DC, רגולטורים של מתח ויישומי דקופלינג.
קבלים אלקטרוליטיים היברידיים מאלומיניום פולימר מוליך 25V, 330μF (סוג הרכבה שטוחה) - AVME
250AVME331M1010,היברידי
LC נמוך, מתח גבוה, אמינות גבוהה
קבלים אלקטרוליטיים היברידיים מאלומיניום עם פולימר מוליך 25V 330μF ESR 20 שלנו משלבים את היתרונות של ESR נמוך, אמינות גבוהה, מתח עמיד גבוה, מה שהופך אותם לאידיאליים ליישומים שדורשים אספקת כוח יעילה במקומות צפופים.
מספר חלק 250AVME331M1010 סובלנות קיבול ±20%
סוג היברידי ESR(mΩmax) 20
יישום טמפרטורה גבוהה RC-1(mA) 2200@135C
AEC-Q200 N RC-2(mA) -
טמפ(℃) -55 עד 135℃ LC(μA) 82.5
עמידות(h) 4000 DF(δ) 0.08
Vdc(V) 25 L(D)/W/H(mm) 10*10.2
קיבול(µF) 330
תכונות
  • ESR נמוך, אורך חיים ארוך, מתח גבוה מתאים לממירי DC-DC, רגולטורים של מתח ויישומי דקופלינג.
  • מתח מדורג:25 Vdc.
  • עמידות:4000 שעות ב-135℃
  • תואם RoHS, ללא הלוגן
מפרט
  • טווח טמפרטורה קטגוריה: -55 עד +135 ℃.
  • מתח מדורג:25Vdc.
  • מתח דירוג: 330μF
  • התנגדות: 20mΩ
  • עמידות: 2200(mA/135°C)
  • עמידות: 135℃, מתח מדורג מוחל, 4000 שעות.
  • חום לח, מצב יציב: 60℃, 90 עד 95%RH, 1000 שעות.
הורדה
מוצרים
אל תהססו ליצור איתנו קשר!
תודה!
More Details
קבלים אלקטרוליטיים היברידיים מאלומיניום פולימר מוליך 25V, 330μF (סוג הרכבה שטוחה) - AVME | APAQ: היצרן הגדול ביותר בעולם של קבלים פולימריים עם חוטים רדיאליים
מוסד בשנת 2005, APAQ TECHNOLOGY CO., LTD. היא מובילה עולמית בייצור קבלים מוצקים פולימריים באיכות גבוהה ובגודל קומפקטי במיוחד קבלים אלקטרוליטיים היברידיים מאלומיניום פולימר מוליך 25V, 330μF (סוג הרכבה שטוחה) - AVME.מתמחה בפתרונות קבלים עמידים בטמפרטורות גבוהות ובעלי חיי שירות ארוכים, APAQ משרתת בסיס לקוחות גלובלי, כולל יצרני אלקטרוניקה גדולים.עם תקציב שנתי למחקר ופיתוח של מעל 3.5% מההכנסות, APAQ מניעה חדשנות מתמשכת בתעשיית הקבלים.המוצרים שלנו עומדים בדרישות RoHS, ידידותיים לסביבה, ומשלבים חומרים ללא עופרת, מה שממקם את APAQ כמוביל חדשני ומודע לסביבה בשוק.