Kapasitor Elektrolitik Aluminium Polimer Konduktif Hibrid 25V 220μF ESR 27 kami (Jenis Pemasangan Permukaan) direka untuk memenuhi penukar DC-DC, pengatur voltan dan aplikasi pengasingan. | APAQ telah didedikasikan untuk menyelidik kapasitor bahan polimer dengan konduktiviti tinggi dan telah mengumpul pengalaman pengeluaran yang luas.
25V, 220μF Kapasitor Elektrolitik Aluminium Hibrid Polimer Konduktif (Jenis Pemasangan Permukaan) - AVMA - Kapasitor Elektrolitik Aluminium Polimer Konduktif Hibrid 25V 220μF ESR 27 kami (Jenis Pemasangan Permukaan) direka untuk memenuhi penukar DC-DC, pengatur voltan dan aplikasi pengasingan.
25V, 220μF Kapasitor Elektrolitik Aluminium Hibrid Polimer Konduktif (Jenis Pemasangan Permukaan) - AVMA
250AVMA221M0810, AP-CON Hibrid
ESR rendah, voltan tinggi, kebolehpercayaan tinggi
Kapasitor Elektrolitik Aluminium Hibrid Polimer Konduktif 25V 220μF ESR27 kami menggabungkan manfaat ESR rendah, kebolehpercayaan tinggi, dan voltan tahan tinggi menjadikannya ideal untuk aplikasi yang memerlukan penghantaran kuasa yang efisien dalam ruang terhad.
Nombor Bahagian 250AVMA221M0810 Toleransi Kapasitans ±20%
Jenis Hibrid ESR(mΩmaks) 27
Permohonan Standard RC-1(mA) 2,300@105C
AEC-Q200 N RC-2(mA) -
Suhu(℃) -55 hingga 105℃ LC(μA) 55
Ketahanan(h) 10000 DF(δ) 0.14
Vdc(V) 25 L(D)/W/H(mm) 8*9.7
Kap.(µF) 220
Ciri-ciri
  • Tegangan penarafan: 25 Vdc.
  • Ketahanan: 10000 jam pada 105℃
  • Mematuhi RoHS, bebas halogen
Spesifikasi
  • Julat Suhu Kategori: -55 hingga +105 ℃.
  • Tegangan penarafan: 25 Vdc.
  • Kapasitans: 220μF
  • Impedans: 27 mΩ
  • Arus Ripple: 2,300@105C (mArms)
  • Ketahanan: 105℃, voltan yang dinilai digunakan, 10000 jam.
  • Haba Lembap, Keadaan Stabil: 60℃, 90 hingga 95%RH, 1000 jam.
Muat Turun
Seri AVMA adalah kapasitor elektrolitik aluminium hibrid polimer konduktif (jenis pemasangan permukaan) dengan voltan penarafan 16V–80V dan julat kapasitans...
Download
More Details
25V, 220μF Kapasitor Elektrolitik Aluminium Hibrid Polimer Konduktif (Jenis Pemasangan Permukaan) - AVMA | APAQ: Pengeluar Kapasitor Polimer Pimpin Radial Terbesar di Dunia
Ditubuhkan pada tahun 2005, APAQ TECHNOLOGY CO., LTD. adalah pemimpin dunia dalam pengeluaran 25V, 220μF Kapasitor Elektrolitik Aluminium Hibrid Polimer Konduktif (Jenis Pemasangan Permukaan) - AVMA dan kapasitor pepejal polimer yang ultra-kompak dan berprestasi tinggi.Mengkhusus dalam penyelesaian kapasitor yang tahan suhu tinggi dan berpanjangan, APAQ melayani pelanggan global, termasuk pengeluar elektronik utama.Dengan bajet R&D tahunan melebihi 3.5% daripada pendapatan, APAQ mendorong inovasi berterusan dalam industri kapasitor.Produk kami mematuhi RoHS, mesra alam, dan menggunakan bahan tanpa plumbum, menjadikan APAQ sebagai pemimpin yang berfikir ke hadapan dan peka terhadap alam sekitar di pasaran.