Kapasitor Aluminium Pepejal Polimer Konduktif 16V 270μF ESR 16 kami direka untuk memenuhi penukar DC-DC, pengawal voltan dan aplikasi pengasingan. | APAQ telah didedikasikan untuk menyelidik kapasitor bahan polimer dengan konduktiviti tinggi dan telah mengumpul pengalaman pengeluaran yang luas.
16V, 270μF Kapasitor Aluminium Polimer Konduktif Padat (Jenis Kaki Radial) - ARHE - Kapasitor Aluminium Pepejal Polimer Konduktif 16V 270μF ESR 16 kami direka untuk memenuhi penukar DC-DC, pengawal voltan dan aplikasi pengasingan.
16V, 270μF Kapasitor Aluminium Polimer Konduktif Padat (Jenis Kaki Radial) - ARHE
160ARHE271M06X8, AP-CON
Nombor Bahagian 160ARHE271M06X8 Toleransi Kapasitans ±20%
Jenis AP-CON(DIP) ESR(mΩmaks) 16
Permohonan Suhu Tinggi RC-1(mA) 1,280@125C
AEC-Q200 N RC-2(mA) 3,200@105C
Suhu(℃) -55 hingga 125℃ LC(μA) 864
Ketahanan(h) 1000 DF(δ) 0.12
Vdc(V) 16 L(D)/W/H(mm) 6.3*8
Kap.(µF) 270
Ciri-ciri
  • 1000jam@125°C suhu tinggi ekstrem
  • 2.5-63V julat voltan yang luas
  • Suhu operasi: -55 hingga 125°C
  • Aplikasi: Elektronik suhu tinggi, sistem ruang terkurung, litar bersebelahan haba
  • Sorotan prestasi: Menjaga ciri elektrik yang stabil dalam persekitaran suhu tinggi
Spesifikasi
  • Julat Suhu Kategori: -55 hingga +125 ℃.
  • Voltan kadar: 16 Vdc.
  • Kapasitans: 270μF
  • Impedans: 16 mΩ
  • Arus Ripple: 1,280@125C (mArms)
  • Ketahanan: 125℃, voltan penarafan dikenakan, 1000 jam.
  • Haba Lembap, Keadaan Stabil: 60℃, 90 hingga 95%RH, 1000 jam.
Produk Berkaitan
160ARHE271M08X8, AP-CON
Spesifikasi ketahanan 1000jam@125°C yang inovatif menyelesaikan isu kegagalan kapasitor dalam...
Details
16V, 270μF Kapasitor Aluminium Polimer Konduktif Padat (Jenis Kaki Radial) - ARHE - Kapasitor Aluminium Polimer Konduktif Padat 16V 270μF ESR 14 kami direka untuk memenuhi penukar DC-DC, pengatur voltan dan aplikasi pengasingan.
160ARHE271M08A2, AP-CON
Details
Muat Turun
APAQ Kapasitor Aluminium Polimer Konduktif (Jenis Kaki Radial)_Siri ARHE DM Suhu Tinggi
Seri ARHE adalah kapasitor aluminium pepejal polimer konduktif (jenis kaki radial) dengan voltan penarafan 2.5V–63V dan julat kapasitans 47–1500µF....
Download
More Details
16V, 270μF Kapasitor Aluminium Polimer Konduktif Padat (Jenis Kaki Radial) - ARHE | APAQ: Pengeluar Kapasitor Polimer Pimpin Radial Terbesar di Dunia
Ditubuhkan pada tahun 2005, APAQ TECHNOLOGY CO., LTD. adalah pemimpin dunia dalam pengeluaran 16V, 270μF Kapasitor Aluminium Polimer Konduktif Padat (Jenis Kaki Radial) - ARHE dan kapasitor pepejal polimer yang ultra-kompak dan berprestasi tinggi.Mengkhusus dalam penyelesaian kapasitor yang tahan suhu tinggi dan berpanjangan, APAQ melayani pelanggan global, termasuk pengeluar elektronik utama.Dengan bajet R&D tahunan melebihi 3.5% daripada pendapatan, APAQ mendorong inovasi berterusan dalam industri kapasitor.Produk kami mematuhi RoHS, mesra alam, dan menggunakan bahan tanpa plumbum, menjadikan APAQ sebagai pemimpin yang berfikir ke hadapan dan peka terhadap alam sekitar di pasaran.