Kapasitor Aluminium Polimer Konduktif Solid ESR 7 2.5V 1200μF kami direka untuk memenuhi penukar DC-DC, pengawal voltan dan aplikasi pengasingan. | APAQ telah didedikasikan untuk menyelidik kapasitor bahan polimer dengan konduktiviti tinggi dan telah mengumpul pengalaman pengeluaran yang luas.
Kapasitor Aluminium Polimer Konduktif Solid 2.5V, 1200μF (Jenis Kaki Radial) - ARHE - Kapasitor Aluminium Polimer Konduktif Solid ESR 7 2.5V 1200μF kami direka untuk memenuhi penukar DC-DC, pengawal voltan dan aplikasi pengasingan.
Kapasitor Aluminium Polimer Konduktif Solid 2.5V, 1200μF (Jenis Kaki Radial) - ARHE
2R5ARHE122M06A0, AP-CON
Nombor Bahagian 2R5ARHE122M06A0 Toleransi Kapasitans ±20%
Jenis AP-CON(DIP) ESR(mΩmaks) 7
Permohonan Suhu Tinggi RC-1(mA) 2,080@125C
AEC-Q200 N RC-2(mA) 5,200@105C
Suhu(℃) -55 hingga 125℃ LC(μA) 600
Ketahanan(h) 1000 DF(δ) 0.12
Vdc(V) 2.5 L(D)/W/H(mm) 6.3*10
Kap.(µF) 1200
Ciri-ciri
  • 1000jam@125°C suhu tinggi ekstrem
  • 2.5-63V julat voltan yang luas
  • Suhu operasi: -55 hingga 125°C
  • Aplikasi: Elektronik suhu tinggi, sistem ruang terkurung, litar bersebelahan haba
  • Sorotan prestasi: Menjaga ciri elektrik yang stabil dalam persekitaran suhu tinggi
Spesifikasi
  • Julat Suhu Kategori: -55 hingga +125 ℃.
  • Kadar voltan: 2.5 Vdc.
  • Kapasitans: 1200μF
  • Impedans: 7 mΩ
  • Arus Ripple: 2,080@125C (mArms)
  • Ketahanan: 125℃, voltan penarafan dikenakan, 1000 jam.
  • Haba Lembap, Keadaan Stabil: 60℃, 90 hingga 95%RH, 1000 jam.
Muat Turun
APAQ Kapasitor Aluminium Polimer Konduktif (Jenis Kaki Radial)_Siri ARHE DM Suhu Tinggi
Seri ARHE adalah kapasitor aluminium pepejal polimer konduktif (jenis kaki radial) dengan voltan penarafan 2.5V–63V dan julat kapasitans 47–1500µF....
Download
More Details
Kapasitor Aluminium Polimer Konduktif Solid 2.5V, 1200μF (Jenis Kaki Radial) - ARHE | APAQ: Pengeluar Kapasitor Polimer Pimpin Radial Terbesar di Dunia
Ditubuhkan pada tahun 2005, APAQ TECHNOLOGY CO., LTD. adalah pemimpin dunia dalam pengeluaran Kapasitor Aluminium Polimer Konduktif Solid 2.5V, 1200μF (Jenis Kaki Radial) - ARHE dan kapasitor pepejal polimer yang ultra-kompak dan berprestasi tinggi.Mengkhusus dalam penyelesaian kapasitor yang tahan suhu tinggi dan berpanjangan, APAQ melayani pelanggan global, termasuk pengeluar elektronik utama.Dengan bajet R&D tahunan melebihi 3.5% daripada pendapatan, APAQ mendorong inovasi berterusan dalam industri kapasitor.Produk kami mematuhi RoHS, mesra alam, dan menggunakan bahan tanpa plumbum, menjadikan APAQ sebagai pemimpin yang berfikir ke hadapan dan peka terhadap alam sekitar di pasaran.