הקבלים המוצקים מאלומיניום פולימרי מוליך שלנו 2.5V 390μF ESR 7 (סוג רדיאלי) מיועדים לעמוד בדרישות של ממירי DC-DC, רגולטורים של מתח ויישומי דקופלינג. | APAQ הוקדש לחקר קבלים מחומר פולימרי עם מוליכות גבוהה וצבר ניסיון ייצור נרחב.
קבלים מוצקים מאלומיניום פולימר מוליך 2.5V, 390μF (סוג רדיאלי) - הקבלים המוצקים מאלומיניום פולימרי מוליך שלנו 2.5V 390μF ESR 7 (סוג רדיאלי) מיועדים לעמוד בדרישות של ממירי DC-DC, רגולטורים של מתח ויישומי דקופלינג.
קבלים מוצקים מאלומיניום פולימר מוליך 2.5V, 390μF (סוג רדיאלי)
2R5AR5K391M05X8C, AP-CON
חיי מדף של 5000 שעות@105°C המוביל בתעשייה עבור שרתים, טלקום ומניעי LED
מספר חלק 2R5AR5K391M05X8C סובלנות קיבול ±20%
סוג AP-CON(DIP) ESR(mΩmax) 7
יישום חיים ארוכים RC-1(mA) 4,180@105C
AEC-Q200 N RC-2(mA) -
טמפ(℃) -55 עד 105℃ LC(μA) 500
עמידות(h) 5000 DF(δ) 0.1
Vdc(V) 2.5 L(D)/W/H(mm) 5*8
קיבול(µF) 390
תכונות
  • 5000 שעות@105°C אורך חיים ארוך במיוחד
  • טווח מתח נמוך 2.5-16V
  • ESR נמוך
  • יישומים: ספקי כוח לשרתים, תחנות בסיס טלקומוניקציה, דרייברים ל-LED
מפרט
  • טווח טמפרטורה בקטגוריה: -55 עד +105 ℃.
  • מתח מדורג: 2.5 Vdc.
  • קיבול: 390μF
  • התנגדות: 7 מΩ
  • זרם ריפל: 4,180@105C (mArms)
  • עמידות: 105℃, מתח מדורג מוחל, 5000 שעות.
  • חום לח, מצב יציב: 60℃, 90 עד 95%RH, 500 שעות.
הורדה
APAQ קבלים מוצקים מאלומיניום פולימר מוליך (סוג רדיאלי)_חיים ארוכים-סדרת AR5K DM
סדרת AR5K היא קבלים מוצקים מאלומיניום עם פולימר מוליך (סוג רדיאלי) עם מתח מדורג של 2.5V–16V...
Download
מוצרים
אל תהססו ליצור איתנו קשר!
תודה!
More Details
קבלים מוצקים מאלומיניום פולימר מוליך 2.5V, 390μF (סוג רדיאלי) | APAQ: היצרן הגדול ביותר בעולם של קבלים פולימריים עם חוטים רדיאליים
מוסד בשנת 2005, APAQ TECHNOLOGY CO., LTD. היא מובילה עולמית בייצור קבלים מוצקים פולימריים באיכות גבוהה ובגודל קומפקטי במיוחד קבלים מוצקים מאלומיניום פולימר מוליך 2.5V, 390μF (סוג רדיאלי).מתמחה בפתרונות קבלים עמידים בטמפרטורות גבוהות ובעלי חיי שירות ארוכים, APAQ משרתת בסיס לקוחות גלובלי, כולל יצרני אלקטרוניקה גדולים.עם תקציב שנתי למחקר ופיתוח של מעל 3.5% מההכנסות, APAQ מניעה חדשנות מתמשכת בתעשיית הקבלים.המוצרים שלנו עומדים בדרישות RoHS, ידידותיים לסביבה, ומשלבים חומרים ללא עופרת, מה שממקם את APAQ כמוביל חדשני ומודע לסביבה בשוק.