קבלים אלקטרוליטיים היברידיים מאלומיניום פולימר מוליך 25V 330μF ESR 20 (סוג הרכבה שטוחה) שלנו מיועדים לעמוד בדרישות של ממירי DC-DC, רגולטורים של מתח ויישומי דקופלינג. | APAQ הוקדש לחקר קבלים מחומר פולימרי עם מוליכות גבוהה וצבר ניסיון ייצור נרחב.
קבלים אלקטרוליטיים היברידיים מאלומיניום עם פולימר מוליך 330μF 25V (סוג הרכבה שטוחה) - AVMA - קבלים אלקטרוליטיים היברידיים מאלומיניום פולימר מוליך 25V 330μF ESR 20 (סוג הרכבה שטוחה) שלנו מיועדים לעמוד בדרישות של ממירי DC-DC, רגולטורים של מתח ויישומי דקופלינג.
קבלים אלקטרוליטיים היברידיים מאלומיניום עם פולימר מוליך 330μF 25V (סוג הרכבה שטוחה) - AVMA
250AVMA331M1010, AP-CON היברידי
LC נמוך, מתח גבוה, אמינות גבוהה
הקבלים האלקטרוליטיים ההיברידיים מאלומיניום עם פולימר מוליך שלנו 25V 330μF ESR20 משלבים את היתרונות של ESR נמוך, אמינות גבוהה, מתח עמיד גבוה, מה שהופך אותם לאידיאליים ליישומים שדורשים אספקת כוח יעילה במקומות צרים.
מספר חלק 250AVMA331M1010 סובלנות קיבול ±20%
סוג היברידי ESR(mΩmax) 20
יישום סטנדרטי RC-1(mA) 2,500@105C
AEC-Q200 N RC-2(mA) -
טמפ(℃) -55 עד 105℃ LC(μA) 82.5
עמידות(h) 10000 DF(δ) 0.14
Vdc(V) 25 L(D)/W/H(mm) 10*10.2
קיבול(µF) 330
תכונות
  • מתח מדורג: 25 Vdc.
  • עמידות: 10000 שעות ב-105℃
  • תואם RoHS, ללא הלוגן
מפרט
  • טווח טמפרטורה: -55 עד +105 ℃.
  • מתח מדורג: 25 Vdc.
  • קיבול: 330μF
  • התנגדות: 20 mΩ
  • זרם ריפל: 2,500@105C (mArms)
  • עמידות: 105℃, מתח מדורג מוחל, 10000 שעות.
  • חום לח, מצב יציב: 60℃, 90 עד 95%RH, 1000 שעות.
הורדה
APAQ קבלים אלקטרוליטיים היברידיים מ פולימר מוליך מאלומיניום (סוג הרכבה שטוחה) - סדרת AVMA DM
סדרת AVMA היא קבלים אלקטרוליטיים היברידיים מאלומיניום עם פולימר מוליך (סוג הרכבה שטחית)...
Download
מוצרים
אל תהססו ליצור איתנו קשר!
תודה!
More Details
קבלים אלקטרוליטיים היברידיים מאלומיניום עם פולימר מוליך 330μF 25V (סוג הרכבה שטוחה) - AVMA | APAQ: היצרן הגדול ביותר בעולם של קבלים פולימריים עם חוטים רדיאליים
מוסד בשנת 2005, APAQ TECHNOLOGY CO., LTD. היא מובילה עולמית בייצור קבלים מוצקים פולימריים באיכות גבוהה ובגודל קומפקטי במיוחד קבלים אלקטרוליטיים היברידיים מאלומיניום עם פולימר מוליך 330μF 25V (סוג הרכבה שטוחה) - AVMA.מתמחה בפתרונות קבלים עמידים בטמפרטורות גבוהות ובעלי חיי שירות ארוכים, APAQ משרתת בסיס לקוחות גלובלי, כולל יצרני אלקטרוניקה גדולים.עם תקציב שנתי למחקר ופיתוח של מעל 3.5% מההכנסות, APAQ מניעה חדשנות מתמשכת בתעשיית הקבלים.המוצרים שלנו עומדים בדרישות RoHS, ידידותיים לסביבה, ומשלבים חומרים ללא עופרת, מה שממקם את APAQ כמוביל חדשני ומודע לסביבה בשוק.