קבלים אלקטרוליטיים היברידיים מאלומיניום עם פולימר מוליך 25V 470μF ESR 14 (סוג הרכבה שטוחה) שלנו מיועדים לעמוד בדרישות יישומים רכב. | APAQ הוקדש לחקר קבלים מחומר פולימרי עם מוליכות גבוהה וצבר ניסיון ייצור נרחב.
קבלים אלקטרוליטיים היברידיים מאלומיניום עם פולימר מוליך 25V, 470μF (סוג הרכבה שטוחה) - AVQC - קבלים אלקטרוליטיים היברידיים מאלומיניום עם פולימר מוליך 25V 470μF ESR 14 (סוג הרכבה שטוחה) שלנו מיועדים לעמוד בדרישות יישומים רכב.
קבלים אלקטרוליטיים היברידיים מאלומיניום עם פולימר מוליך 25V, 470μF (סוג הרכבה שטוחה) - AVQC
250AVQC471M1012, AP-CON היברידי, AP-CON רכב
LC נמוך, מתח גבוה, אמינות גבוהה, AEC-Q200
הקבלים האלקטרוליטיים ההיברידיים מאלומיניום פולימר מוליך שלנו 25V 470μF ESR14 משלבים את היתרונות של ESR נמוך, אמינות גבוהה, מתח עמידה גבוה, מה שהופך אותם לאידיאליים ליישומים שדורשים אספקת כוח יעילה במקומות צרים.
מספר חלק 250AVQC471M1012 סובלנות קיבול ±20%
סוג היברידי ESR(mΩmax) 14
יישום רכב RC-1(mA) 3,500@125C
AEC-Q200 י RC-2(mA) -
טמפ(℃) -55 עד 125℃ LC(μA) 117.5
עמידות(h) 4000 DF(δ) 0.14
Vdc(V) 25 L(D)/W/H(mm) 10*12.3
קיבול(µF) 470
תכונות
  • מתאים ליישומים רכביים.
  • מתח דירוג: 25 Vdc.
  • עמידות: 4000 שעות ב-125℃
  • תואם RoHS, ללא הלוגן
מפרט
  • טווח טמפרטורה בקטגוריה: -55 עד +125 ℃.
  • מתח דירוג: 25 Vdc.
  • קיבול: 470μF
  • התנגדות: 14 mΩ
  • זרם ריפל: 3,500@125C (mArms)
  • עמידות: 125℃, מתח מדורג מוחל, 4000 שעות.
  • חום לח, מצב יציב: 60℃, 90 עד 95%RH, 1000 שעות.
מוצרים קשורים
קבלים אלקטרוליטיים היברידיים מאלומיניום עם פולימר מוליך 25V, 470μF (סוג הרכבה שטוחה) - AVQC - קבלים אלקטרוליטיים היברידיים מאלומיניום עם פולימר מוליך 25V 470μF ESR 20 (סוג הרכבה שטוחה) שלנו מיועדים לעמוד בדרישות יישומים רכב.
250AVQC471M1010, AP-CON היברידי, AP-CON רכב
הקבלים האלקטרוליטיים ההיברידיים מאלומיניום עם פולימר...
Details
הורדה
מוצרים
אל תהססו ליצור איתנו קשר!
תודה!
More Details
קבלים אלקטרוליטיים היברידיים מאלומיניום עם פולימר מוליך 25V, 470μF (סוג הרכבה שטוחה) - AVQC | APAQ: היצרן הגדול ביותר בעולם של קבלים פולימריים עם חוטים רדיאליים
מוסד בשנת 2005, APAQ TECHNOLOGY CO., LTD. היא מובילה עולמית בייצור קבלים מוצקים פולימריים באיכות גבוהה ובגודל קומפקטי במיוחד קבלים אלקטרוליטיים היברידיים מאלומיניום עם פולימר מוליך 25V, 470μF (סוג הרכבה שטוחה) - AVQC.מתמחה בפתרונות קבלים עמידים בטמפרטורות גבוהות ובעלי חיי שירות ארוכים, APAQ משרתת בסיס לקוחות גלובלי, כולל יצרני אלקטרוניקה גדולים.עם תקציב שנתי למחקר ופיתוח של מעל 3.5% מההכנסות, APAQ מניעה חדשנות מתמשכת בתעשיית הקבלים.המוצרים שלנו עומדים בדרישות RoHS, ידידותיים לסביבה, ומשלבים חומרים ללא עופרת, מה שממקם את APAQ כמוביל חדשני ומודע לסביבה בשוק.