קבלים אלקטרוליטיים היברידיים מאלומיניום עם פולימר מוליך ESR 50 שלנו 25V 100μF (סוג הרכבה שטוחה) מיועדים לעמוד בדרישות יישומים רכב. | APAQ הוקדש לחקר קבלים מחומר פולימרי עם מוליכות גבוהה וצבר ניסיון ייצור נרחב.
25V, 100μF קבלים אלקטרוליטיים היברידיים מפולימר מוליך (סוג הרכבה שטוחה) - AVQC - קבלים אלקטרוליטיים היברידיים מאלומיניום עם פולימר מוליך ESR 50 שלנו 25V 100μF (סוג הרכבה שטוחה) מיועדים לעמוד בדרישות יישומים רכב.
25V, 100μF קבלים אלקטרוליטיים היברידיים מפולימר מוליך (סוג הרכבה שטוחה) - AVQC
250AVQC101M0606, AP-CON היברידי, AP-CON רכב
LC נמוך, מתח גבוה, אמינות גבוהה, AEC-Q200
קבלים אלקטרוליטיים היברידיים מאלומיניום עם פולימר מוליך ESR50 שלנו 25V 100μF משלבים את היתרונות של ESR נמוך, אמינות גבוהה, מתח עמיד גבוה, מה שהופך אותם לאידיאליים ליישומים שדורשים אספקת כוח יעילה במקומות צפופים.
מספר חלק 250AVQC101M0606 סובלנות קיבול ±20%
סוג היברידי ESR(mΩmax) 50
יישום רכב RC-1(mA) 1,300@125C
AEC-Q200 י RC-2(mA) -
טמפ(℃) -55 עד 125℃ LC(μA) 25
עמידות(h) 4000 DF(δ) 0.14
Vdc(V) 25 L(D)/W/H(mm) 6.3*5.8
קיבול(µF) 100
תכונות
  • מתאים ליישומים רכביים.
  • מתח דירוג: 25 Vdc.
  • עמידות: 4000 שעות ב-125℃
  • תואם RoHS, ללא הלוגן
מפרט
  • טווח טמפרטורה בקטגוריה: -55 עד +125 ℃.
  • מתח דירוג: 25 Vdc.
  • קיבול: 100μF
  • התנגדות: 50 mΩ
  • זרם ריפל: 1,100@125C (mArms)
  • עמידות: 125℃, מתח מדורג מוחל, 4000 שעות.
  • חום לח, מצב יציב: 60℃, 90 עד 95%RH, 1000 שעות.
מוצרים קשורים
25V, 100μF קבלים אלקטרוליטיים היברידיים מפולימר מוליך (סוג הרכבה שטוחה) - AVQC - הקבלים האלקטרוליטיים ההיברידיים מפולימר מוליך שלנו 25V 100μF ESR 30 (סוג הרכבה שטוחה) מיועדים ליישומים רכביים.
250AVQC101M0608, AP-CON היברידי, AP-CON רכב
קבלים אלקטרוליטיים היברידיים מאלומיניום עם פולימר...
Details
הורדה
מוצרים
אל תהססו ליצור איתנו קשר!
תודה!
More Details
25V, 100μF קבלים אלקטרוליטיים היברידיים מפולימר מוליך (סוג הרכבה שטוחה) - AVQC | APAQ: היצרן הגדול ביותר בעולם של קבלים פולימריים עם חוטים רדיאליים
מוסד בשנת 2005, APAQ TECHNOLOGY CO., LTD. היא מובילה עולמית בייצור קבלים מוצקים פולימריים באיכות גבוהה ובגודל קומפקטי במיוחד 25V, 100μF קבלים אלקטרוליטיים היברידיים מפולימר מוליך (סוג הרכבה שטוחה) - AVQC.מתמחה בפתרונות קבלים עמידים בטמפרטורות גבוהות ובעלי חיי שירות ארוכים, APAQ משרתת בסיס לקוחות גלובלי, כולל יצרני אלקטרוניקה גדולים.עם תקציב שנתי למחקר ופיתוח של מעל 3.5% מההכנסות, APAQ מניעה חדשנות מתמשכת בתעשיית הקבלים.המוצרים שלנו עומדים בדרישות RoHS, ידידותיים לסביבה, ומשלבים חומרים ללא עופרת, מה שממקם את APAQ כמוביל חדשני ומודע לסביבה בשוק.